7 Nisan 2014 Pazartesi

HC Hair Ovex: Tek Adımda İdeal Saçlar


Selamlar dostlarım,

Bugün bir çok blogta görmüş olduğunuz Hc Hair Ovex ile karşınızdayım. Saçlarım yaklaşık 3 hafta öncesinde uzundu ve anlık bir kararla benim için çok kısa başkaları için ise neredeyse hiç kesmemişsin modunda ki saçlarıma kavuştum. Saçlarımı kısaltmam kullandığım ürünleri azaltmama yetmedi tabi ki sadece ürünler daha uzun süre gidecek benim için.

Saçıma farklı markalar pek sürmek istemesemde Hc Hair Ovex markasını öyle övüldüğünü okudum ki bloglardan bende denemek istedim. Bu uzun bir süre önce bana çekilişten çıkmıştı. Gerçekten övülecek derecede güzel bir ürün. Karışık saçlarımın oldukça hızlı açılmasına ve parlamasına yardımcı oldu. Saçlarımın uzun olmasından dolayı 2 tüp deneme boyu bana yetmedi ne yazık ki.Gerçekten herkese tavsiye edebilirim bu ürünü. 

Saçımda oluşan yumuşaklık ile Ovex vaatlerini gerçekleştiriyor. Kullanım şeklide oldukça kolay. Nemli olan saçımıza bir tüp ovexi saç derimiz hariç uyguluyoruz. 5 dakika süreyle bekletiyoruz. Su ile duruluyoruz. Vee sonuç mükemmel. Daha parlak ve canlı saçlara merhaba diyoruz.


Çekilişi yapan Hc Hair Ovex markasına çok teşekkür ediyorum.

2 yorum:

  1. benimde saçlarımı kestirmem gerek kıyamıyorum son yaptığım ombre boya biraz yıprattı :( Bu ürünü ilk kez duydum küçük tüpler olması çok tatlıymış kullan at gibi herhalde :))

    YanıtlaSil
    Yanıtlar
    1. Bende kıyamıyordum. Küçük bir sinir sonrasında saçlarımı kestirdim. Daha sonra saçlarımın daha güzel canlı olduğu tepkisini aldım ve şimdilik mutluyum :) Bir çok blogta çekilişleri bulunuyor bende denemek için katılmıştım biraz şansa oldu. Hem deneme hem de tam boy ürünleri var firmanın ben beğendim doğrusu olumlu yorumları da ele alırsak düşünülebilir.

      Sil